Dostaňme ovocie a zeleninu do školy!

Čerstvého ovocia a zeleniny nie je nikdy dosť. Vďaka nemu sme zdravší a s vyváženou stravou nám to aj viac myslí. A to sa v škole vždy zíde!
Zahlasujte za školu zaregistrovaním svojho pokladničného bloku z Kauflandu a školáci dostanú extra porciu čerstvej zeleniny a ovocia.

Hlasovať za školu
Ako to funguje? Pozri nižšie
Hlasovať za školu

Ako to prebieha

 1. registrujte svoj bloček a priraďte ho k vybranej škole
 2. 1 registrovaný pokladničný blok
  = 1 hlas pre školu
 3. školy s najvyšším počtom hlasov získajú ovocie a zeleninu na celý školský rok 2019/2020
 4. navyše hráte o 50 x 50 € poukážok na nákup v Kauflande

O projekte

V Kauflande veríme, že rozhodujú činy. Sme aktívnym a prospešným členom spoločnosti a záleží nám na jej budúcnosti. Snažíme sa pomáhať všade tam, kde je to potrebné.
Na čerstvosti a kvalite ovocia a zeleniny ponúkaných v našich predajniach si dávame záležať a sme na ne právom hrdí. Zohrávajú významnú rolu v jedálničku každého človeka a majú veľký vplyv na vývoj detského organizmu. Zabezpečiť ich pravidelný prísun však nemusí byť pre každého rodiča jednoduché. Preto sme sa rozhodli podať pomocnú ruku a vytvorili projekt s názvom „Čerstvé hlavičky“. Prostredníctvom neho chceme dostať do slovenských základných škôl viac ovocia a zeleniny.
Do projektu sa prihlásilo 248 základných škôl, ktoré zabojujú o zdravý balíček pre každého žiaka na celý školský rok 2019/2020 od jednotlivých predajní Kaufland. Jeden takýto balíček obsahuje 200 gramov čerstvého ovocia a zeleniny a na žiakov bude čakať raz týždenne priamo v ich škole.
O tom, ktoré školy získajú ovocie a zeleninu môžete rozhodnúť aj vy. Zahlasujte za vašu školu od 25. 4. do 5. 6. 2019 priamo na webstránke cerstvehlavicky.sk registráciou pokladničného bloku z nákupu v Kauflande realizovanom vo vyššie uvedenom termíne. Každý takýto blok má hodnotu jedného hlasu.

Hlasujte za školu

Hlasovať môžete len za školy, ktoré sa do projektu prihlásili
? Školy môžete najjednoduchšie vyhľadávať zadaním názvu obce
Škola Názov a adresa školy *
Údaje z pokladničného bločku
Názov prevádzky *
Dátum a čas nákupu *
Celková suma nákupu *
Číslo pokladne (Pokl.) *

Chcete sa zapojiť do súťaže o nákupné poukážky?

Súťažný formulár
Meno *
Priezvisko *
Telefónne číslo *
Obec *
pokladničného blok

Aktuálne poradie škôl

Zadajte školu, ktorá vás zaujíma:

Názov a adresa školy *
? Školy môžete najjednoduchšie vyhľadávať zadaním názvu obce
184158 hlasov

Časté otázky

 • Podklady pre školy na podporu hlasovania.

  Oslovte rodičov a priateľov vašich škôl, aby za vás hlasovali, a pomohli vám tak získať ovocie a zeleninu pre žiakov. Využite pripravené podporné materiály a informujte ich prostredníctvom letáčika na nástenke, príspevku na Facebooku či oznamu na stránke Edupage.

 • V akom termíne prebieha hlasovanie?
  Hlasovanie na stránke www.cerstvehlavicky.sk sa spustí dňa 25.4.2019 00:07:01 hod. a bude ukončené 5.6.2019 o 23:59:59 hod.
 • Ako môžem hlasovať?
  Odovzdať hlas konkrétnej škole je možné registráciou pokladničného bloku z nákupu zrealizovaného v termíne od 25.4.2019 do 5.6.2019 (vrátane) v ktorejkoľvek predajni Kaufland na Slovensku. Na odovzdanie hlasu je potrebné vyplniť online formulár podľa uvedených pokynov na webovej stránke cerstvehlavicky.sk.
 • Kto môže hlasovať?
  Hlasovať môžu všetci občania, ktorí dovŕšili 18 rokov s adresou pre doručovanie na území SR.
 • Kedy sa môj hlas započíta?
  Každý platný hlas sa započíta ihneď po registrácii pokladničného bloku vyplnením a zaslaním hlasovacieho formulára (v prípade zapojenia sa do súťaže aj súťažného formulára) na stránke www.cerstvehlavicky.sk.
 • Neviem ako postupovať pri hlasovaní.
  Odovzdať hlas môžete kliknutím na pole HLASUJTE ZA ŠKOLU a vyplnením online formulára. Zadajte názov obce, v ktorej sídli škola, ktorej chcete odovzdať hlas. Po zadaní názvu obce sa zobrazia všetky školy, ktoré sa z danej obce rozhodli zapojiť do projektu. Vyberte jednu školu a zaregistrujte pokladničný blok vyplnením všetkých povinných políčok označených hviezdičkou. Následne máte možnosť zapojiť sa do súťaže kliknutím na možnosti ÁNO/NIE. Pokiaľ sa rozhodnete súťaže zúčastniť, vyplňte súťažný online formulár. Po vyplnení všetkých políčok kliknite na políčko ODOSLAŤ HLAS.
 • Podľa čoho boli vybraté základné školy do projektu?
  V období od 25.2.2019 sme oslovili všetky základné školy nachádzajúce sa na území SR. Školy do 12.4.2019 mali zvážiť, či sa projektu zúčastnia a do tohto termínu mali svoj záujem deklarovať online registráciou do projektu.
 • Prečo nemôžem hlasovať za moju ZŠ?
  Hlasovať môžete len za základné školy, ktoré sa do projektu prihlásili.
 • Môže sa základná škola prihlásiť do projektu dodatočne?
  Do projektu sa mohli školy prihlásiť do 12.4.2019. Dodatočné prihlásenie po uvedenom termíne nie je možné.
 • Koľko základných škôl môže získať ovocie a zeleninu od spoločnosti Kaufland?
  Ovocie a zeleninu na školský rok 2019/2020 môže získať maximálne 67 základných škôl, presne toľko, koľko je aktuálne predajní Kaufland na Slovensku.
 • Koľko ovocia a zeleniny získajú výherné školy?
  Spoločnosť Kaufland venuje každej víťaznej základnej škole v školskom roku 2019/2020 200 g ovocia a zeleniny na žiaka na týždeň.
 • Ako môžem zvýšiť šance svojej školy na výhru?
  Každý môže motivovať svoje okolie k odovzdaniu hlasu konkrétnej základnej škole registráciou pokladničného bloku (z nákupov realizovaných v termíne od 25.4.2019 do 5.6.2019 (vrátane) v ktorejkoľvek predajni Kaufland na Slovensku)  na stránke www.cerstvehlavicky.sk. Taktiež môžete zdieľať akékoľvek informácie spojené s projektom, či už priamo z webovej stránky www.cerstvehlavicky.sk, alebo z facebookového profilu Kaufland Slovensko.
 • Koľkokrát môžem hlasovať?
  Hlasovať za školu registráciou pokladničného bloku je možné po každom nákupe realizovanom v termíne 25.4. až 5.6.2019 v ktorejkoľvek predajni Kaufland na Slovensku. Jeden pokladničný blok je možné registrovať iba raz.
 • Ako zistím priebežné poradie?
  Priebežné poradie základných škôl je zobrazené na webovej stránke www.cerstvehlavicky.sk. Aktualizuje sa v reálnom čase.
 • Kedy budú zverejnené výsledky hlasovania?
  Výsledky hlasovania budú zverejnené najneskôr do 30.6.2019 na webovej stránke www.cerstvehlavicky.sk. Výherné školy budú kontaktované telefonicky najneskôr do 15 dní po ukončení hlasovania.
 • Ako sa môžem zapojiť do súťaže, ktorá prebieha súčasne s hlasovaním?
  Do súťaže sa môže hlasujúci zapojiť odovzdaním hlasu konkrétnej základnej škole a vyplnením súťažného formulára. Po jeho vyplnení a odoslaní je každý, ktorý splní podmienky súťaže, zaradený do žrebovania o  výhry.
 • Musím si uschovať pokladničný blok?
  V prípade výhry môžete byť požiadaný o preukázanie sa výherným pokladničným blokom, preto je potrebné si všetky zaregistrované bloky uschovať.
 • Kedy a kde budú zverejnené výsledky súťaže?
  Výsledky súťaže budú zverejnené na stránke www.cerstvehlavicky.sk najneskôr do 30.6.2019. Výhercovia budú kontaktovaní telefonicky najneskôr do 10 dní od ukončenia súťaže, resp. hlasovania.
 • Na koho sa môžem obrátiť v prípade technických alebo akýchkoľvek iných otázok ohľadom hlasovania, registrácie bločkov alebo celkovo projektu?
  V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na e-mailovej adrese cerstvehlavicky@kaufland.sk.